Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pánovi 100.66

Já tomu nějak nerozumím.Jakmile nemáte servis ve vašem okolí, tak může být mašina zlatá a jde z kola ven?Co tam od toho servisu v dnešní době očekáváte.Např.ja mám pilu HQ.Když jsem jí kupoval od prodejce Křivoklátu (50km)tak vedle 10km ještě servis nebyl.Tam by stačilo kdyby mě jednou okradli jako že u nich kupuju olej a 3 řetězy a nebylo by ani žádné vedle.Copak se dá sázet na servis v okolí?Dneska vám počítač služba vloží do krabice, před vámi ho zalepí a doveze do opravy třeba do Polska.Ale to nechci řešit, třeba po záruce by to bylo za jiné peníze.Zajímá mě, když všichni tady hází značky, Oleomac který mám já a nestydím se zatím za něj, se sem všichni bojí napsat, co na těch značkových mašinách servisujete? Proč je na prvním místě servis, když já jsem ho za osm let nepotřeboval.Jestli potřebuju opěrnou destičku do drtiče, tak si zanadávám a dojedu si pro ní za 450kč do Prahy.Nebo ji nechám navařit hliníkem.Debatuju o práci na pozemku do dvou tisíc metrů/rok.Jestli někdo seká u obec úřadu 2000m2 /den, tak ten ať si servisáka třeba zaměstnává.A tráva po kolena?To letos nebude možná ani sekání 2x při tom suchu.Tak 1.5x. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika