Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

535-ka, tj.1,6 KW, neni to spatna volba, zalezi,co jste mel dosud, atd.Cena krovinorezu klesla.Ja delal roky s 235-kou Husgvarnou, tj.1,3 KW.Ted mam stroj nad 2KW a je to jinde.Vase volba si myslim, ze neni spatna.Ac tu 535-ku konkretne neznam.Mne by se do ni, osobne nechteloJen rikam, kdyz tj.kam se nedostane bezna sekacka, kolem plotu, par vousu, plus kozi placek, tak to, asi jde.Pro radnou praci ve vysoke trave na vetsi plose, v dnesnich cenach bych pod 2KW vykonu nechtel jiti.Dlouhe roky, jsem pouzival 235 R Husgvarnu, na pomery cen, doby 10-let zpet, perfektni stroj.Cena sla dolu, dnes mam Dolůmar MS 4510 a je to jinde.Jak jsem psal vykon nenahradite nicim.Pro trochu praci, vykon 2KW a vyse.znackovy krovinorez, tj.jinde, ac ta 535-ka nebude snad spatna volba.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika