Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

HP Ultra je doporučován pro 4mix z důvodů nižší karbonizace a tím pádem lepší těsnosti ventilů po dobu životnosti stroje a ne kvůli zvýšeným nárokům na mazání, doporučení k používání kvalitního a čerstvého paliva patří k obecné nalejvárně při prodeji a je jedno jestli se jedná o 4mix, 2mix, nebo klasický dvoutakt (a je to daň za emise - motory pracují s chudou směsí, karburátory se nedají příliš nastavovat, používají se částečně pevné trysky a seřizovací šrouby dovolí korekci v omezeném pásmu otáček a každá nečistota nebo příměs se projeví na chodu motoru, to co vám bezproblémů sežere třeba stará H266, na to dnešní motory už nepojedou a to co dneska koupíte u některých prodejců pohonných hmot se někdy ani benzinem nazvat nedá - zkušenost zákazníka:  PET flaška kterou používal místo kanistru, se mu rozpustila.  :-D)  4mixů jsem prodal docela dost, zadření ventilů mě ještě nepotkalo (a dle zkušeností kolegů se tak stalo ve většině případů po použití čistého benzinu bez oleje), jediné co jsem zatím opravoval byla výměna zapalování a seřizování ventilů. Pravda je taková že pokud chcete 4takt tak máte na vybranou mezi motory honda zastavěné do strojů různých výrobců, nebo na podobném výkonu lehčího 4mixu u STIHLu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika