Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak Güde 1100 B po posekání 600m2 plochy při cca 1,5 vysokého porostu (mix plevelu a křoviny) zatím obstál. Motor (a i sebe ) jsem nechával odpočinout cca po 30 min intervalech sekání, vždy na cca 5-10 min a celý čas běžel absolutně bez problémů s mixem Castrol garden + BA95 v poměru 1:50.  Celá plocha byla řezána s osmihranným kotoučem, cívku jsem ještě nepoužil. kloub žací hlavy (pohon, převod atd.) je trochu hlučnější než ze začátku sekání ale snad je to normální. V následujících 2-3 dnech mě čeká další sekání dohromady cca 1400m2 plochy hustého porostu tak se uvidí, no jestli to bude běžet tak jako doposud - budu stím celkem spokojený. Z hlediska výkonu a práce s tím - předčil moje očekávání, no moje doporučení k zakoupení tohoto křovinořezu bude záviset na tom, jak dlouh to vydrží. Další zkušenosti napíšu až bude posekáno vše .

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika