Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

S dovolením se připojím, glosou a poté zkušeností. Levné mrchy z Horn. mi rozhodně nepřipadají k ničemu. Robomow je, pokud tento specificky trh sleduje, docela dlouhodobě známá značka, a já jsem osobně neodolal a koupil ve slevě přímo v horn. City 110. Robotickou sekačku chci a budu chtít i do budoucna už několik let. Ano, platí že zaplsnění trávníku bude věc kterou musíte řešit, a velmi pravděpodobně častěji než při konzervativním sekáním (myšleno standardní sekačkou). Co se váhy týče, máte tech. list a většinu váhy tvoří baterie, ty "oškliové" z Horn. mají olověnou gelovku, tj. nemají lionku => budou mít menší životnost než řešení s lionkou, ale taky o tom je ta cena. Můžete srovnat cenu baterií o stejné kapacitě mezi typem Pb a LiON a výsledek je zřejmý + nějaké další rozdíly v charakteristikách a elektronice. Pak je samozřejmě otázkou "inteligence" dané sekačky, a tady můžeme vést celkem dlouho velkou polemiku, co je a neni v rámci ceny dostatečné. Osobně se taky připravuji na to že vymyslím geniální algoritmus na základě neuronových sítí a postavím si svojí nejlepší robotickou sekačku snů, ale zatím budu používat city 110, o zimních večerech stavět vlastní řešení, které snad přesáhne logiku toho co je funkční a posléze uvidíme. Jinak aktuálně u své 110ky, šel jsem přes doporučení manuálu a mám nájezd k dobíjecí stanici úplně v rohu a přesto parkuje bez problémů. Logika po dvou sledování - vzhledem k tomu, že moje okraje pozemku nejsou rovné a zároveň je celý pozemek velmi členitý tak algoritmus "rstrování" není úplně to pravé ořechové. Ale vzhledem k tomu že je to zatím první kompletní výjezd =>uvidíme. Pokud bude zájem připíšu dál, jinak jsem spokojen, s překladem manuálu ne, ale to už fakt neřeším. J.M.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika