Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Koupil jsem si sněhovou frézu Snow Jet 550. Montáž i nalití oleje jsem zvládl (i když by neškodilo, kdyby byl návod trochu přehlednější), nalil jsem benzín a... Tím jsem zkončil. Prostě jsem motor nenastartoval. Ani neškytl. Vyšrouboval jsem svíčku, zkontroloval že je suchá a dává jiskru, pro jistotu jsem ji ještě ohřál horkovzdušnou pistolí, zkontroloval, že do karburátoru jde benzin (po vyšroubování šikmého šroubku na spodní části karburátoru z něj teče benzin. Hrál jsem si s tím cca 2 hodiny a potom jsem vyndal lopatu. Co může být příčinou, že úplně nový motor nenaskočí?

Nastavení páček při startu mám takto:

1. Přívod benzinu vpravo.

2. Sytič vlevo.

3. Regulace otáček vyzkoušena vlevo i vpravo i v mezipoloze.

Zkoušel jsem startovat i bez sytiče, ale bez účinku. Zatím mě napadlo, že pro jistotu vyměním svíčku (v pondělí), dnes jsem náhradní nesehnal, i když podle vzhledu vypadá suchá a v pořádku (vyšroubovaná pálí). Nenapadá někoho možná další příčina?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika