Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jen tak filosofické zamyšlení. Sekačka Hecht 548 SW z roku 2011. Do loňska naprosto bez problémů. Loni během sezóny začalo jakési kolísání otáček, stroj se špatně startoval, v zatížení ztrácel výkon. Chodil jsem kolem a vokometricky nic nezjistil. Letos zjara to samé. Vyčištěn karburátor - byl ok. Pak proveden pokus s otočením šroubu regulátoru o hodnotu by oko. Stal se zázrak. Mašina chytá na trhnutí, skoro bez klapky. Chod pravidelný, otáčky podle sluchu "akorát"wink. Jede to jak ďas, neucpává se boční výhoz, seče to i s tupým nožem, sotva za tím plápolám. Když přijde do záběru, jen zahučí a pere to tam.Prostě jiná mašina. A pouhým otočením kouzelného šroubku o půl otáčky doprava. Udělal jsem si na něm značku, jestli se zas povolí, parchant. Stejně by mě zajímalo, na jaké točky to ve výrobě seřizujou. Že se sekačky točí podle nařízení EU pomaleji je známo. Akorát Uníjní ouřednící měli taky vymyslet, jak při tom sekačky mají sekat, je to princip bezprstového sečení a když nůž jede pomalu, stýblo uhne. Jenže tohle pochopit na nich nikdo nemůže chtít.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika