Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

zkušenosti celkem dobrý, pocity smíšené. Ještě loni jsem si ní sekal tak 0,4 ha (několik menších ploch). Neseče špatně, nejlepší striniště dělá při sekání polehlé trávy proti srsti, to je to až ke kořenům. Jinak byla lepší na sena než otavy, protože otavy (aspoň co já sekal) bývaly hustější, zelenější, než zčásti suchý seno nastojato. Mezi nevýhody patřilo to, že často našla ten správný kamen a odnesly to v lepším případě žabka nebo prst, v horším těhlice. Měl jsem ji jako použitou z JZD, dalších víc než 20 let jezdila u předchozího majitele a přes 10 let u mě. Doba provozu byla znát (motor před výbrusem, velké vůle v kloubech, rozhod jsem se ji již neopravovat a koupil BRD 700. Službu udělala, ale opravovat by ji stálo balík - minimálně polovina dílů by se musela dělat na zakázku, takže cena vysoká atd.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika