Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mně osobně přijde, že na 600m2 rovné plochy by Vám stačilo možná i něco menšího(levnějšího). Ale proč ne. Při letmém pohledu na parametry těch sekaček mi přijde, že al-ko má na 190cm3 nějaký malý výkon (3,5k), ale spíš bych řekl, že je to chybný údaj (i když, viděl jsem to na 3 webech). Na každých 10cm záběru byste měl mít cca 1k. Čili na 50 cm alespoň 5-5,5k.

Pokud budete občas sekat i přerosteljší trávu, je lepší mít co nejvyšší výšku sekání (80-90mm). Já mám sekačku se stejným motorem Honda, jako má ta Stiga +80mm výška sekání a zkousne to i 40-60cm vysokou trávu bez problému. Honda udává také povolený větší sklon svahu (25stupňů, oproti 20 u B&S). Já to už 3 roky nárazově trápím i do prudšího sklonu (terasovitá zahrada) a ještě jsem ji nezadřel.  Takže bych doporučl Hondu. Ale možná Vás právě tyhle dvě věci netrápí.

Stiga tady má, myslím, dobré reference, vyhledejte si to ve starších tématech.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika