Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Připojím se též k diskusi.Asi před rokem jsme si koupili křovinořez Hecht, protože náš stařičký Partner (motorová kosa) nešel do otáček a protože se neustále nabalovala tráva na strunu a sekací hlavu či jak se tomu říká.Když jsem s ním poprvé začal sekat, bylo daleko obtížnější ho nastartovat, Partner měl malý odpor při tahání, ale tenhle Hecht je potřeba docela dost zatahnout a ještě několikrát.Když se to ale nakoplo, tak to seká jako ďas, je to 2-struna a nedá se to udusit namotanou trávou, tráva začně rotovat kolem hlavice a pár sekund odpadne.Letos, když jsme začali sekat,1x jsme posekalli zahradu a poté začal při volnoběhu chcípat, nějak jsem tomu nevěnoval pozornost.Potom se mi stalo, že jsem ho nenahodil už vůbec.Strýc rozebral karburátor, vyčistil ho a po chvíli snažení konečně chytnul.Sekal jsem chvilku a pak najdenou chcípnul.Připadalo mi, že do válce nejde směs.Vyšrouboval jsem svíčku a kápnul pár kapek benzinu, zašrouboval svíčku a motor při pokusu o nastartování několikrát zabublal a konec, ale jen při přikápnutí benzinu do válce.Odvezl jsem stroj na reklamaci a jako nalezená závada byla uvedena vadná svíčka, v reklamačním listu bylo ještě uvedeno, že bylo provedeno seřízení stroje.Po reklamaci Hecht naskočil na první zatáhnutí a asi po čtvrt až půl hodině chcípnul a sěl nastartovat až za chvíli, doba chodu motoru se zkracovala, až motor jen zabublal a konec, potom už neudělal ani to (to jsem křovinořez moc nehonil, šlo to celkem rychle, do zabublání bylo asi 10 startovacích pokusů).Tak jsem stroj opět zabalil a jde na reklamaci opět, jsem zvědavý, co napíšou do reklamačního listu teď, do reklamace jsem napsal, že výměna svíčky nepomohla.Koupeno v Tescu.Směs benzinu 1:50,používal jsem ji i do motorové pily.Láďa.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika