Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Spotřebu při srovnání udávat konkrétně, aby to bylo posouditelné, ale nebudu to rozebírat, záleží to na čistotě filtru, upotřebitelném výkonu motoru-způsobu použití.Mě kawasaki 15hp jezdí okolo 1,7 lit./mth, pokud kohler se vejde do litru, tak ho snad polovinu práce tlačíte???.Japonci jsou preciznější na motory, to je všeobecně známo.Ale spíše mě zajímají stejně jako tazatele, rozdíly mezi oběma značkami.Např. stigu za 125000,-+sekací hlavu 125cm za 27000,- ale s nejzákladnějším motorem kde je rozdíl bezmála 50000,-  oproti bivoji, sice ztrácím 5hp, ale i 20hp je až dost a pokud oželím tempomat(posilovač stejně ještě nemá),tak minimálně 400mth mám k dobru, díky rozdílu peněz v přepočtu na palivo a výměny oleje.A na tento model HQ nemá.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika