Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdrávím všechny co se rozhodují o koupy rideru. Skoro všichni se rozhodují mezi Stigou a Husq. Jsem majitelem Stigy a sekám s ní 2 ha extrémně členitých a kopcových pozemků můžu říct že jsem s ní spokojený. Nesmysli o výšce těžiště že se převráti atd. jsou hlouposti to už spíš máte strach že z ní spadnete vy. Velká výhoda že zadní kola kopírujou přední nemusíte si hlídat zadní kola a to je důležitá věc opravdu. Se základníma kolama když nesekáte na rovině a najedete do vlhčí trávy tak budete hrabat to jsem vyřešil zakoupením šípáku a je to bez chyby a koleje to nedělá je to ok. Další důležitá věc při sekání větších zahrad je posilovač. Při nastavení výšky sekání je opravdu nutné vystoupit (ale no a co). Nastavím jednou a pak 3 hodiny sekám. Kolíbkový pedál je jen o zvyk a jak jsem si na něj zvykl tak bych řekl že je to i lepší, rozhodně rychlejší když dosekáváte kousky a potřebujete často nacouvávat. Motor je lepší rozhodně silnější aby jste měli výkonovu rezervu. Nikde není napsané že musíte mít plyn na 100%. Při sekání krátké trávy sekám tak na 80 - 90% plynu - a jen si chrochtá. A silnější motor (i oběmově) také najede víc motohodin. Přístup ke všemu je u Stigy v pohodě, olej, řemeny nevidím v tom problém. Zdravím všechny

Hospodář z vysočiny

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika