Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

zdravím,

tak som tento víkend pokosil s krovinorezom celu zahradu (aj preto aby som vypotreboval namiešaný benzín v bandasočke) kosilo sa od rána do cca 14:00 poobedia s dvoma 10 min prestávkami, motor ide ako hodinky, chytá krásne, výkon podáva slušný. kosila sa hustá jesenná mokrá tráva. po skončení kosby som očistil celý krovinorez od trávy, hlavne priestory žacej hlavy a tej prevodovky, ochranný kryt demontovaný a vyprený v saponatovej vode tak isto umytá celá hnacia tyč. (samozrejme všade z vodou iba decentne). všetky kovove časti náchylné na koroziu natreté použitým motorovým olejom, do prevodovky natlačená (s mierou) vazelína na mazanie prevodoveho ustrojenstva krovinorezov. čo sa týka motoru tak som na nom urobil iba zakladnú udržbu čili karbec aj nadrž je uplne bez benzínu, filter v nádrži vyfúkaný, rebrá motoru vyčistené, povrchový prach na karburátore ometaný dole so štetcom, vzduchový filter vypraný v mydlovej vode a po uschnutí jemnučko nasýtený novým motor olejom, očistená sviečka a donastavená rozteč elektrod. to je asi tak všetko, samozrejme aj ostatne prislušenstvo prešlo udržbou a "zazimovaním"

s hechtom spokojnosť

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika