Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Při koupi to samozřejmě nepoznáte, ale např. postříbřené klece ložisek ojnic to určitě nemá, rozdíl povrchové úpravy válce je po kratší době provozu a srovnání jasně viditelný. Pochopte, že jsou to ve většině případů kopie. Aby se prodávala kopie něčeho, musí ta kopie být levnější, než originál. To se jednak eliminuje levnou pracovní silou, jednak levnými, méně kvalitními díly, než má něco, co okopírovali a potom jinak pojmenovali. Byl jsem v jednom větším servise Stihl, kde opravují i jiné značky a doslova mi řekli na tyto přístroje - to je hrůza. A těm lidem to nevysvětlíš. Měli jich tam hromadu, to stejné pily, barvy až oči přecházeli, to je při prodeji důležité. Jen u pil jsem si všiml 3 Homelitek, 4 Hechtů, nějaké Partnery a Cullochy, měli tam i značkové stroje, ale na těch bylo alespoň vidět, že už nějakou práci mají za sebou.   

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika