Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

zdravím,

tak krovinorez je uspešne v činnosti, prvý štart predpisovo podla návodu, nemalo to chybu, štartovanie naozaj veľmi ľahke, motor je tichý a krásne a ochotne ide do otáčok, pokosená celá zahrada (3000m2 čiže 30 arov) polovica so strunou polovica s predom nabruseným nožom, motor sa nedusil spojka krasne zaberá, stale vypla ked trebalo (ked sa na hlavu zamotala tráva) aby sa motor nepreťažil, jedine čo som si musel doupraviť je rozteč elektrod na zapalovacej sviečke, podla návodu má byť 0,6mm a bola 0,75 takže je to doupravene na 0,6 a motor ešte o niečo obživol, ta zla rozteč elektrod sa prejavovala v tom že veľmi horuci motor nechcel naštartovať, po uprave a našrubovaní sviečky späť na prvý zatah štratu chytla a pradie si jako mačička takže plna spokojnosť, a čo sa týka výkonu tak je to naprosto bez chyby 1,2 koňový motor si poradil v pohode aj s hustým pralesom a prerastanou lucerkou.  Som plne spokojný.

antivibračný system funguje k spokojnosti, v podstate žiadne vibracie nepociťujem.

 U nás na dedine niesom jediný ktorý tam mam krovák od Hechtu, nikdo z nich nemal žiadne večšie problemy, večšinou to chcelo len udržbu ( nový filter, sviečka domazanie hlavice atd ale takuto udržbu chce každá kosa) inač len kupuju silon olej a benzín a kosia k spokojnosti preto som sa aj ja priklonil k hechtu, predošlá STIHL FS 44 sice bola dobrá, dobre to znie v uchu STIHL nebola nijako poruchová ale na trávu ktoru niekedy mávam na zahrade proste nestačila .

takže tolko odomna.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika