Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

zdravím,

tak mam prvý problem, a to motor sa dá naštartovať iba s obtiažami aj pri dodržaní postupu v navode, motor chytá na 25 zatiahnutie, niekedy vôbec, motor po naštartovaní beží uplne v pohode na sitičové otáčky aj v celom spektre vyšších otáčok a nemá problem s výkonom, ale voľnobeh nedrží vôbec, takisto motor nechce vôbec naštartovať teplý ked sa štartuje na voľnobeh. ine postupy štartovania tepleho motoru nič nemenia ba naopak podarí sa motor stale iba prehltit (stlačaním primeru). začal som teda hladať zavadu, šiel som po filtri paliva, dal som novú sviečku, nepomohlo. rozobral som spodnu časť karburátora, teda primer, a skelet s membránou. všetko som prečistil vyfukal stlačeným vzduchom, ale nepomohlo. mam veľké podozrenie na membránu. vedeli by ste mi poradiť či ju shanať alebo bude problém inde? môže sa stať membrána po roku používania motoru vadnou, (dozrela?)  s šrubkom bohatosti zmesi som nehýbal, nemám totiž dotoho "kľuč" je to ta mosadzná časť na karbeci. 

diky, pridávam obrazky karburátoru :

www.imgupload.biz/viewer.php

www.imgupload.biz/viewer.php

www.imgupload.biz/viewer.php

www.imgupload.biz/viewer.php

diky za všetky rady čo s tým

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika