Škůdce na kedlubnách, pekingském zelí, ředkvích



kubais - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (117) - 242.213 (?)
28.7.2018 19:35

Fazole pnoucí, řepu i kadeřávek mám vzrostlé a v dostatečném množství. Takže možná zkusím ty fazole keříčkové.

Kopru se ani moc nedivím. Mám to na místě, kam to pere od rána do večera. Hodinu po zalítí je sucho na troud. Zkusím jak fazole tak kopr za cca 10 dnů.

Jinak ze všech rostlin, co jsem letos zkusil, jsem nejvíc nadšený z pnoucích fazolí. S tím, co se občas dá koupit to nemá kvalitativně nic společného. Hlavně odrůda Gold Marie. První sklizeň přesně 2 měsíce po vysetí.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
kubais - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (117) - 242.213 (?), 28.7.2018 19:35

Fazole pnoucí, řepu i kadeřávek mám vzrostlé a v dostatečném množství. Takže možná zkusím ty fazole keříčkové.

Kopru se ani moc nedivím. Mám to na místě, kam to pere od rána do večera. Hodinu po zalítí je sucho na troud. Zkusím jak fazole tak kopr za cca 10 dnů.

Jinak ze všech rostlin, co jsem letos zkusil, jsem nejvíc nadšený z pnoucích fazolí. S tím, co se občas dá koupit to nemá kvalitativně nic společného. Hlavně odrůda Gold Marie. První sklizeň přesně 2 měsíce po vysetí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika