Celer list



host - 3.207 (?) 
31.3.2010 13:35, zobrazeno: 4555x

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat.Loni jsem sázela asi 30 celerů list.A pak nebyl čas se o zahrádku starat jen se občas ostříhal list do mrazáku.Zůstal až do teď a opět se začal zelenat myslela jsem, že je to jen jednoletka a že letos na jaře musím opět zasadit.Poradíte prosím co stím?vykopat a zasadit nový nebo tento opět nastartuje a je napořád??? moc děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 183.242 (?), 31.3.2010 13:44

Myslím, že j to dvouletka, letos vykvete a potom odejde. Asi nechat do doby, pokud budou pěkné listy, potom zrušit. Mívám takhle petržel kudrnku. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 31.3.2010 14:36
ja sazim kazdym rokem nove, jak celer tak i petrzel nat. mam ji pak hned z jara k dispozici nez zasadim novou.jinac se mi obcas vysemeni a i nekdy neco vyleze... jinak doma byva delsi dobu, protoze je ostriham nemuze se mi pustit do kvetu-----ale take casem padne
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 3.207 (?), 1.4.2010 20:08

Zkusím ho chvíli nechat, mám něčím přihnojit?děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 183.242 (?), 1.4.2010 22:17

Myslím, že není nutno. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 3.207 (?), 3.6.2010 22:33

Dobrý den, je tohle normální?

   min.týden příjdu na zahrádku a tam na mě koukají metrové celery jako tyčky s pár listy... asi nešly do listu, ale do stonku:(no čemu se asi divit když jsem je letos nesázela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika