Sakura



Stránky: 1,  2   
host - 159.97 (?) 
24.7.2008 13:33, zobrazeno: 21619x

Dobry den, pri nedavne vichrici nam na zahrade popadalo par stromu a ja bych rad na nevyuzitem miste vysadil sakuru (kiku shidare). Problem je ze s necim podobnym nemam zadne zkusenosti. Nevim kdy je vhodne sakuru vysadit, jak se o ni starat. Popr jestli mame vhodnou pudu pro vysazeno (Posazavi). Byl bych velice vdecny za jakoukoli radu, popr odkaz ktery by mi mohl do zacatku nejak pomoci. Predem moc dekuji za jakoukoli odpoved.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 78.2 (?), 24.7.2008 18:43

Na podzim a půda je potřeba držící vlhko, jinak za horka opadávají listy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 88.67 (?), 25.7.2008 18:45

Sakuru bych doporučil zasadit taktéž na podzim, Lépe využije jarní vláhu a stihne ještě trochu do zámrazu zakořenit. sakura má ráda půdu humózní, avšak ne přemokřenou! (její podnož vodu nesnáší)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 93.62 (?), 18.4.2016 19:41

Zdravím, chci se zeptat zda je vhodné sakuru vysadit v oblasti severního Brna a také potřebuji vědět kde mám sakuru v Brně sehnat. Děkuji za radu, budu za ni moc vděčný, protože s tímto nemám zkušenosti, díky :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 105.119 (?), 19.4.2016 10:54

Dobrý den,

rozhodně do toho jděte. Bydlím na SZ od Brna, mám sakuru Kiku Shindare, právě nádherně kvete.

Sakuru seženete např. v zahradnictví v Brně Bystrci, Kuřimi, Šebrově. Určitě Vám tam poradí víc dle Vašich podmínek.

Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
slívák - (17) - 114.238 (?), 19.4.2016 11:22

Zdravím,

stejně krásné růžové květy jako Sakura má červenolistý myrobalán Hollywood a má navíc chutné červené plody a dobrou mrazovou odolnost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 93.62 (?), 19.4.2016 17:59

Děkuji za radu a ještě bych chtěl vědět, zda ji seženu ještě teď tu sazenici, nebo už se nedá sehnat, děkuji moc :-))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
slívák - (17) - 51.212 (?), 19.4.2016 18:40

Jistě se dá ještě sehnat, na vebu jistě najdete dodavatele, a kdyby náhodou ne tak se ozvěte na podzim.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 93.62 (?), 20.4.2016 14:45

Myslíte na tomto webu, nebo na jakém? Jestli znáte nějaké místo v okolí oblasti Brno-Lesná, byl bych rád pokud by jste mi o něm řekl :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 114.238 (?), 20.4.2016 14:54

Zadejte si do vyhledávače slivoň hollywood...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika