Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Moje zkušenosti zase jsou takové, že oleandru nemít světlo přes zimu nevadí. Pěstuji oleandry už leta a zimuji je ve sklepě baráku. Teplota je tam 12-14 stpňů a strašně málo světla (malé okno 50x70 cm), zalévám jen málo tak jednou za měsíc, aby prostě neuschly, pozná se to i na listech, že když mají málo vody tak se začnou prochu kroutit a podle toho zalévám. Některý rok se stane, že opadá částečně listí, ale to se od jara zase napraví a obrostou. Letos třeba zůstaly zelené a opad nebyl skoro žádný. Aby potom venku přes léto kvetly není dobré je stříhat, čím víc se sestříhají tím nekvetou nebo jen málo a pozdě. Pouze stačí upravovat korunu, ne radikálně. Je jasné, že je jednou občas musím hodně seříznout, protože by se mi nevešly do baráku, ale to pak ten rok skoro nekvetou. Nejlepší by bylo - zimovat venku, ale to jsem si ještě netroufla, nechci o ně přijít. Tak doufám, že moje zkušenosti také někomu poskynou službu. Zdravím Zuzka.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika