Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Omrzlé to není, je to houbová choroba - letos mi to jeden udělal taky, javory na to trpí, mám jich několik. Já vždy jen ostříhám do zdravého dřeva, naštěstí to nikdy nebylo fatální. Zda postřikem lze něco zachránit, buď odpoví internet nebo někdo tady, já jsem naštěstí nepotřebovala.

Viz citace z interntetu:"Okrasné javory trpí na houbové choroby, jako je například Verticilliem, které může zapříčinit odumření celého stromu. V případě, že je strom napaden, je třeba odřezat postižené větve a ty pak spálit. Jedině tak je možné strom zachránit. Na javorech se může objevit také padlí a houby, které způsobují hnědé zasychání okrajů listů. K tomu dochází zejména u rostlin, které byly oslabeny špatným řezem."

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika