Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den mám u domu pozemek asi 3/4 hektaru louky která nemá dá se říci žádné využití. Dům je dá se říci součástí celého pozemku. Postupně jsem kolem domu začal s oblibou sázet stromy pro stín a jako solitéry v zahradě. Jelikož mám stromy rád zvazuji o kompletním zasázeni stromy ale pouze parkovým tipem určitě ne les. Chtěl bych nadále používat celý prostor a zároveň mít výhled do krajiny. Les by mě moc uzavřel. Navíc vzhledem k vývoji počasí bude polostín určitě přínosem pro klima kolem domu. Prošel jsem nějaké parky a arboreta a to je asi to co bych chtěl zrealizovat. Našel by se někdo, kdo by mi s tím byl ochoten poradit. Vím že výsledek bude obdivovat až další generace. Ale to není důležité. Jedná se mi o volbu dřevin, hustotu výsadby. Aby to mělo hlavu a patu. Zda li lze docílit třeba u dubů a buků vysokých kmenů i když by rostly bez bezprostřední konkurence. Popřípadě jaký postup zvolit abych vyššího vzrůstu docilil apod. Chtěl bych docílit funkčního celku který bude sloužit nejen jako soubor letmo zvolených pro mě sympatických stromů ale funkčního "biotopu" který bude mít šanci fungovat bez nějakého umělého podporování. Za případnou pomoc řadu předem děkuji
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika