Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

ANO pawlovnie v dobré hlíně+přihnojování+závlaha udělala až 60 cm průměr kmene za cca 7 let!!! (nebo 70 cm za 6 let... už nevím, viděl jsem na videu, kde počítali i málo znatelné letokruhy - super nábytkářské dřevo, už to hodně rozjíždějí tuším němci), ale v normálních podmínkých průměrný až podprůměrný růst. U mě v normální hlíně se zálivkou za 6 let cca 2 metry výšky a 6 cm v průměru. A to jsem je sadil jako dvouleté, zakořeněné z velkých květináčů, tlusté jak silnější tužka a 60 cm vysoké. Mladé rostliny i když v zime chráněny, tak 1/3 vždy omrzla, pak to podrůstá, větví a až teď po letech, kdy se řádně zakořenily se začínají rozrůstat... ale sečteno podtrženo, pro mě jsou velké zklamání!!! Původně sázeny pro čmeláky kvůli krásného květenství, ale kvůli vymrzání se asi ani ho nedočkám... Předminulý rok, kdy vše začalo rašit brzy... pawlovniím sežehly jarní mrazíky listy a sakramentsky dlouho se z toho vzpamatovávaly...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika