Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Tedy nevím jak velkou zahradu máte na mysli. Jako pan Werich v oné pohádce lívanec (cca. půl hektaru)? Já mám stromky mišpulí ve sponu 4,5x4,5 m a nestěžují si ani mišpule a ani já. Sice to asi je nějaká anomálie, ale podle pravidla čím hloupější sedlák, tím větší brambory to zatím klape. Hnojím tomu kompostem a sem tam (když zbude odjinud) granulovaným hnojem, ale to musí zbýt, jinak mi to připadá jako vyhazování peněz. Jen je třeba zalévata nešetřit na vodě. Mám je na jižním svahu, ale za to zase v mrazové kotlině. Tak si to přeberte jak chcete.  Dokonce ani ten vzrůst mi nepřipadá jako příliš velký. Musím ale přiznat, že to jsou opravdu šlechtěné odrůdy a nejde o žádné moje pokusy. Výška stromku cca dva metry a koruna tak dva metry v průměru u toho největšího stromku. Spíš tak metr dvacet. Stříhám to, zalévám, hnojím a plodí. Joa kolem mám mulč z trávy co jsem posekal na zahradě. Pavel
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika