Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Śeříku se daří dobře, kvete a krásně voní a dlažba je prozatím po původním majiteli, a ten výklenek, původní majitel tam měl gril zřejmě... co tam bude dál budu řešit až budem dávat novou dlažbu. Stromy jsou a budou dál, jsem v počátku zahradničení a stínění neřeším dnes už z žádné stany, poučila jsem se..., jen zabezpečím aby jakýkoliv strom a keř nezasahoval větvemi k sousedům. Vždycky jsem měla ráda stromy..., raději poslouchat cvrlikot ptáčků v nich, šepotání lístků, padající déšť a mít krytou klidně stíněnou zahradu než milion cizích pohledů odevšad a sledování a narušování soukromí ve vlastní zahradě díky nízké zídce přes kterou je vidět od sousedů. Ale stromečky budou a bude jich ještě spousta a nejen další šeříky:). Na tak starý šeřík bych nikdy nesáhla mám ráda historii a ten už zřejmě něco zažil...:) Vždy bych odstranila jen jedovaté rostliny ze zahrady a rovněž je tam ani nikdy nezasadila, naštěstí nejedovatých je dostatek. Mám ráda tepla :) a při těch stačí trocha vody rostlinkám a nic se neděje... no pole asi kropit nejde, ale zahrádky ano:)A i v Alpách je občas dooost teplo:) Bývá tam jen o pár stupńů méne než v jejich okolí...:)pokud tedy člověk nebydlí skoro u nebe...:)

A ano, jsou to Roztoky...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika