Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Díky poslednímu příspěvku jsem tuhle diskuzi našla až teď. Sice pozdě, ale líp než nikdysmiley Šeřík chystá květy, tak jak jste zadavatelko na tom? Daří se mu? Mám ještě otázku... tu dlažbu jste tam dávali, nebo už byla? Na co je tam ten divný, dodělaný kousek vpravo? Na popelnici? Já bych to zrušila, nepůsobí to hezky a šeříku by jistě bylo líp. Jak už píše příspěvek nade mnou, máte i můj velký obdiv za to, že jste šeřík nevykácela a zachránila. Přesně tak, znám to z okolí: mladí podědí dům po prarodičích a první co je,  zplanýrujou starou zahradu a,,bude anglický trávníček a nějaký ten keřík, hlavně ne velký strom, aby nám někam stínil..." Já svou zahradu sázela na poli, takže na každý strom, na každý kousek stínu, jsem si musela 10let počkat, až alespoň ty vzrůstnější stromy trochu dají. A loňský rok, kdy u nás bylo několik měsíců po sobě 40st... jsem už přemýšlela o vystěhování se někam do Alpfrown

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika