Znáte název kytky?



konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?) 
2.8.2011 23:54, zobrazeno: 11026x

Dobrý den, myslím, že kytek znám hodně, ale najednou jsem zjistila, že mám kytku o které vůbec netuším, co je vlastně zač... Pamatuju si ji ze starých zahrádek, které zmizeli stejně jako tahle kytka. Objevila jsem ji u jedné známé, která mi tvrdila, že semínka si přivezla její babička z Ameriky. Nasbírala mi tedy semínka, kterých rostlina prý trousí hojnost. Vyrostla mi krásně a mne teprve napadlo pátrat po názvu. Co to prosím je?

Ta zelená ,,masa
Ta zelená ,,masa"
A zblízka
A zblízka
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?), 3.8.2011 8:10
Mám ji taky a dostala jsem semínka pod názvem Letní cypřišek.Už ji nevysévám semení se sama.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 180.2 (?), 3.8.2011 8:45

Kochia scoparia (Bytel metlatý), kamarád s tím dokonce zametal. Pěkný den. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 4.8.2011 7:58

Paní Marie... zrovna jsem na ni koukala shora z okna, přemýšlela pod čím to na NETu hledat a říkala si:,,vypadá to jak nějaký cypřich... no to asi sotva... ale pod čím to hledat?? 

Pane Stanislawe, děkuju za odpověď, tady jsem opravdu netušila, ale doufala, že se někdo z vás odborníků objeví  Bytel metlatý už jsem v souvislosti s něčím... slyšela. Ale netušila o co jde  Děkuju 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Wendy - (1) - 247.34 (?), 11.10.2012 8:31

Dobrý den.

Nevím, jestli se takhle vkládá nový příspěvek. Nikde jsem to nenašla. Pokud ne omlouvám se.

Potřebuji zjistit co je to za kytku.Kytka má krásné kvést, bohužel nekvetla ani jednou.

Děkuji

Znáte prosím název kytky?
Znáte prosím název kytky?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 49.39 (?), 11.10.2012 13:25

No tohle může být plno různých rostlin.

Tipuji, že to bude květina z čeledi hvězdnicovitých - Asteraceae.

Ještě přesněji: nějaká ze skupiny chrp, možná žlutě kvetoucí chrpa velkohlavá?

Ale třeba jsem netrefil ani tu čeleď :-(

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika