Zinnia



Brasica1 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 19.216 (?) 
28.3.2010 22:00, zobrazeno: 7635x

kdy vyséváte Zinnie -

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 28.3.2010 22:23

staci do pulky dubna... maji rychly vyvoj, takze muzete jeste chvili pockat...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 127.9 (?), 26.4.2010 11:30

Prosím, je možné vysévat zinnie nyní i do volné půdy? Koupila jsem sáčky semínek a nevšimla si, že je tam obrázek skleníku. Zdraví zahrádkářka - začátečnice.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Kšely - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (216) - 214.135 (?), 26.4.2010 12:19
Dobrý den. Do volné půdy zinnie vysít můžete, ale hodně řídce. Ještě bych asi týden počkala, aby vzešlé rostlinky nespálil mráz kolem " zmrzlých". Já si vysévám takové ostrůvky, je to sice houští, ale líbivé. Rozhodím semena na záhon a zapravím do půdy. Můžete osivo smíchat s trochou písku, abyste docílila opravdu řídkého výsevu a po vzejití protrhat / vyjednotit/. MH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 127.9 (?), 26.4.2010 17:55

Velice moc děkuji za rychlou a radostnou odpověď. Udělám to jako Vy! Zahrádkářka z Uherského Hradiště HJ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 26.4.2010 20:35

dobrý den, já vysévám cínie, afrikány a podobné choulostivější letničky do volné půdy na přelomu dubna a května - těch 14 dní do zmrzlých jim akorát stačí k tomu, aby vzešly a nezmrzly.

Zdravím

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 46.234 (?), 16.10.2012 21:05

Mám dotaz na téma zinnia.Pěstuji je už spoustu let a dnes jsem uviděl něco co nepamatuji.Okolo 15.srpna jsem uřízl květ kaktusové zinnie a dal do baňaté vázičky ženě pro radost na západní okenní parapet.Květ zůstal úplně neporušený a nějak jsme na něj zapomněli až dnes žena myla okno a s překvapením zjistila že stonek ve vodě pustil kořeny a květ je dnes 16.10. stejný jako když jsem ho uřízl.Setkal se někdo s něčím podobným?Jsem zvědavý jak dlouho ještě vydrží.Vašek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
rettigova - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (160) - 207.90 (?), 20.10.2012 15:12

Nejsem žádný odborník - ale toto jsem fakt nečula.Snad internodium? Jak se stonek rozvětvuje, tak snad možná... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika