Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím Vás, chtěl bych jen něco doporučit: pokud máte někde v bezmrazém sklepě ''zbytečné'' místo, vyryjte na podzim mochyni a uskladněte ji zde a jen velice opatrně zalévejte. Letos jsem to poprvé udělal; zatímco loni jsem z tohoto keříku sklidil pouze 20 plodů, tak již nyní tam visí něco kolem osmdesáti lampiónků a další velmi rychle přirůstají a vidím to do podzimu na takových 150 - 200 plodů! což je desetinásobek a zkusím ji letos znovu vyrýt a schovat.... Letošní sazenice mochyně peruánské jsem vysadil do květináče 11cm a udělal jsem tam několik dírek, aby mohly kořeny prorůst do půdy a na zimu je jednodušeji uskladním. I když se všeobecně nedoporučuje mochyňi zimovat, prý je to zbytečné, tak já si to nemohu vynachválit, pokud to půjde, budu mochyňi vždy zimovat a příští rok se mám na co těšit, pokud bude příští rok na každém keříku ''alespoň'' těch 100-150 plodů:-) navíc si z této rostliny můžete udělat třeba v ůnoru řízky. Přeji mnoho úspěchů a hlavně: zimujte mochyně! :-)
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika