Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 
přesný výraz
Při vkládání příspěvků prosím respektujte pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky nesmí obsahovat díla (texty, fotografie nebo ilustrace) jiných autorů (například z knih, časopisů nebo jiných webových stránek). Příspěvky autorů, kteří nedodržují pravidla pro vkládání příspěvků, se v diskuzích zobrazují po jejich schválení administrátorem.
Připojit reakci do diskuze Pryšec křižmolistý
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ještě jsem se chtěl zeptat jestli vám nezapleveluje záhony, prý se někdy dokáže vysemenit. díky

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Souhlas autora:*Jako autor příspěvku souhlasím s jeho časově neomezeným zveřejněním na serveru ZAHRADA.cz
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.

Pryšec křižmolistý

host - xxx.xxx.153.209 (?)
5.7.2019 7:08
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Takže letos jsem si vysel asi deset semen tohoto pryšce k záhonu s mrkví. Prý vytvoří kořenovou síť která odpuzuje hraboše a hryzce. Když se jeho tkáň naruší, tak vypouští dráždivou mléčnou tekutinu. Řekněte, opravdu tato rostlina na hraboše zabírá?

Připojit reakci   
Nábytek Vladeko - dřevěný zahradní nábytek, doprava po ČR zdarma

Pryšec křižmolistý

host - xxx.xxx.153.209 (?), 5.7.2019 7:10
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Ještě jsem se chtěl zeptat jestli vám nezapleveluje záhony, prý se někdy dokáže vysemenit. díky

Připojit reakci

Pryšec křižmolistý

host - xxx.xxx.157.239 (?), 5.7.2019 7:49

Znám pro zdraví lidí bezpečnější způsoby boje, než latex pryšce-např. větrníčky z pet lahví, skleněné lahve od piva šikmo zapravené do půdy, časté okopávání a vůbec pohyb po pozemku... SPCH

Připojit reakci

Pryšec křižmolistý

host - xxx.xxx.248.197 (?), 5.7.2019 11:40

O hraboších a hryzcích se to říká. Osobně ho nechávám růst třeba v mísách u mladých stromků (co kdyby fakt působil?). Ohledně vysemeňování - ano, vysemeňuje se, ale semenáčky se dobře tahají a zas takové množství jich není (ale je fakt, je u mne je tak 5-10 pryšců na 400m2.Semena tvoří druhým rokem (je to dvouletka).                     Lída

Připojit reakci

Pryšec křižmolistý

VASEK5 (146) - xxx.xxx.33.10 (?), 5.7.2019 12:52

Pred sedmi rokama jsem vysadil tri ostruziny a mezi nasadil pryšce po dvou letech mi v zime zlikvidovaly vsechny ostruziny a jen jeden prysec jestli hrabosi posli to nevim   ted mam ostruziny v kralicim pletivu a mam klid      podobne to bude u mrkve napred zlikviduji mrkev potom jinou zeleninu a az nebude nic tak pak mozna prysec krizmolisty     vasek5

Připojit reakci
Kulinářské fórum - recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty
Generátor kouře25.8.2020
Generátor kouře25.8.2020
Proč?6.8.2020
Nakládání a vakuování masa na uzení20.7.2020
Maso jíž ze začátku černé16.7.2020
Nakládání a vakuování masa na uzení12.7.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020