Konopí



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 44.120 (?) 
7.4.2008 14:38, zobrazeno: 98075x

Dostala jsem pár semínek indic.konopí.Vždy se mi lbilo.Ted mě známí zrazují od pěstování že budu mít problém se zákonem.Ale když zasadím jen třeba 2 rostlinky ven?To snad není ani na osobní spotřebu.Poradte prosím.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 5.17 (?), 7.4.2008 16:23

Problém by nastal, kdybyste drogu sklízela, balila z ní cigarety a rozdávala ostatním, pokud ji pěstujete na okrasu, problém by nastat neměl, ale měli by být rozumní sousedé i policie při případném vysvětlování, že ty rosliny máte opravdu v malém množství.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 207.92 (?), 7.4.2008 16:46

S malým množstvím - 2 rostlinky - by problém být neměl (nepletu-li se, tak nedávno zrovna o tom byla v politice řeč, a možná že se tam hovořilo o třech rostlinách jako hranici).

Ale technické konopí vypadá úplně stejně (jen obsah THC je mnohokrát nižší) a to by bylo možné pěstovat i ve větším. Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 44.120 (?), 7.4.2008 17:03

Když vypadá stejně tak jak to někdo pozná?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Ramon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (174) - 180.85 (?), 7.4.2008 20:17

Protože udělají testy na obsah THC

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Saga - (12) - 170.5 (?), 1.4.2019 18:41

Záleží jaká je to odrůda, já si každoročně ozdobím roh skleníku jednou rostlinou proti škůdcům, mám ji i na okrasu a většinou i na masti a čaje.Když je v malém květináči nevyroste moc do výšky a vytvoří takový bonsaiovitý keřík se širokými listy. technické vytvoří jen takové koště s řídkou korunkou. Oblíbil jsem si odrůdy Warlock a Ice Cool protože pěkně voní po exotickém ovoci a neměl jsem u nich problém s výškou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 173.103 (?), 12.8.2019 8:25

Technické nevypadá stejně jako léčebné indické. Technické se vytáhne do výšky a má tenké dlouhé listy. Indické má listy širší a tvoří rozvětvený keř. kříženci těchto dvou typůjsou něco mezi nimi. Takové je například vzácné konopí odrůdy Lavender s vůní aromatických bylin a vzrůstem podobnějším indice. Dříve mohl člověk pro potěchu pěstovat jen konopí technické, dnes se ale objevují i legální varianty indického konopí tzv. cbd odrůdy konopí. Jde o to aby konopí nedosahovalo hraničního procenta pryskyřic.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
mandelik - (7) - 173.103 (?), 12.8.2019 8:29

Je ale pravda že zaštipováním se technické konopí může zahustit a pak taky vypadá pěkně. Odrůda podobnější sativě je například léčivý   "Fruity jack"   který při pravidelném zastřihováni může vypadat opravdu krásně a zároveň provoní okolí svěží ovocnou vůní. Pro medicínské využití se pěstuje ve speciálních podmínkách. Oproti Lavender má ale listy skutečně tenčí.



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 26.31 (?), 4.11.2019 6:43
Pokud chce človek v dnešní době užívat konopí jako léčivku tak dnes už není konopí potřeba ani pěstovat, protože již funguje mnoho specializovaných obchodů na cbd květy, oleje a dokonce i cbd hašiš určený k vaporizaci. Například na nespavost to funguje skoro stejně jako tradiční indické odrůdy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 249.152 (?), 1.2.2020 16:43

Jj, to určitě. Já nemám podmínky na pěstování, tak jsem kupovala obyčejné konopné čaje. Až mi kamarád poradil CBD hemps mastičky a přírodní konopné doplňky na nespavost atd. Ale nakonec se mi nejvíc osvědčilo weedo. Dneska už není problém tuto léčivku sehnat viz Himalaya gold.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika