Jarní kůra k pročištění krve



Stránky: 1,  2,  3,  4   
Leandrpalmares - (27) - 202.201 (?) 
1.4.2008 12:27, zobrazeno: 77568x

Kdo chce může vyzkoušet40 mladých kopřivových stonků(asi 20cm.dlouhých)svaříme s 1,5 l vody s jedním omytým a na plátky pokrájeným citronem.Po vychladnutí přecedíme a svaříme s 1,5 kg pískového cukru (asi 5 min).V samém závěru varu přidáme štávu ze tří citronů.Horkou štávu naplníme do čistých lahví, které obrátíme dnem vzhůru.Užíváme 4 polívkoví lžíce denně po dobu jednoho měsíce.Já osobně mám jarní kůru vyzkoušenou začínám tak zhruba 3 dny před úplnkem a užívám kopřivu 14 dní že piji čaje,  dělám kůru na vlasy, semtam špenát a letos vyzkouším i tuto štávu tak třeba se někomu z vás bude také hodit.Mějte se

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 172.106 (?), 2.4.2008 20:28

Kopřiva je vůbec zázračná bylinka.

Kopřiva půvobí močopudně, odstraňuje s těla škodlivé látky, posiluje nervy a vůbec příznivě ovliňuje funkci jater a žlučníku.

Já osobně mám ráda i kopřivový sirup: 250 g kopiv povaříme v 1 a 1/2 litru vody. Do rána necháme louhovat a scedíme. Přídáme 500g cukru a vaříme do hustoty medu. Užívá se buď 2 polévkové lžíce 3x denně nebo příležitostně do čaje.

POZOR!!! Kopřivu bychom měli sbírat jen do 20. května - protože po tomto datu je v ní hodně dusičnanů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?), 8.4.2008 8:08

Ještě se vrátím k té kopřivě. Je to totiž jedna z mých oblíbených bylinek. Né, že bych si jí přímo pěstovala, ale na zahradě ji mám. Schovanou za kompostem. A vím, že není počůraná od pejsků ani jinak znečistěná.

Kopřiva (mladá) se dá přidávat do mletého masa a jsou z toho kopřivové karbanátky, dá se udělat kopřivový špenát (ten doma opravdu milují  takže ho jím jen já) a hlavně různé čaje a sirupy.

Zkuste kopřivový med. Jsem blázen do medu. Dělám ho z pampelišek, jitrocele, černého bezu a z kopřiv. Těžko říct, který je lepší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Leandrpalmares - (27) - 202.201 (?), 8.4.2008 23:40

Určitě budou dobrý všechny, já jsem zkoušela i z hluchavek taky super trochu nimravá práce ale stojí to za to, joooo není bylina aby na něco nebyla...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 242.231 (?), 20.4.2008 19:10

Marcelo, můžete, prosím, přiblížit výrobu medu z kopřiv? Jsem z toho jurodivá, u nás na zahradě umí med jen včely...

Díky, H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 19.202 (?), 20.4.2008 20:04

Že se dělá med z pampelišek to vím ale z kopřiv atd. Dejte recepty, vyzkoušíme.Zní to zajímavě.oi

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 20.4.2008 20:13

Pardon, nebyla jsem přihlášená... už jsem si vzpoměla na heslo.Ach jo já mám dneska den.Už asi potřebuji taky tu jarní kůru.Hezký večer micuko

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
jekyll - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (498) - 214.25 (?), 20.4.2008 20:59

Citujem zo šarlatánskeho serveru doktorka.cz:

Švýcarského lékaře, přírodovědce, filozofa a alchymistu Paracelsa (1493-1541) svého času jedni (většinou urození pacienti z celé Evropy) velebili jako lékařského génia, a druzí (jeho kolegové) pomlouvali jako kverulanta. Také on si vážil skvělých vlastností kopřivy: "Když někdo vypije kopřivovou šťávu, krev se mu rozproudí a vyvolá silné pocení. Šťáva rovněž urychlí menstruaci, když se smíchá s myrhou a přiloží na dolní konec páteře. Kopřivový med se zhotoví tak, že se včelí med odpění a svaří s kopřivovými nažkami a kopřivovou šťávou nebo místo ní s dobrým vínem. Je to vynikající lék proti bolestem v krajině srdeční, zánětu pohrudnice a kašli."

Za povšimnutie stojí obzlášť ten fakt, že už Paracelsovi bolo jasné, že kopřivový med je lepší bez kopřiv, zato s dobrým vínom. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 20.4.2008 21:13

No je teda pravda že do vinného sklípka to mám blíž, jak na ty kopřivy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 20.4.2008 21:17

Ještě mně tak napadlo nešlo by to užívat zvlášť, třeba ráno lžičku medu a večer lahvinku vína? Taky dobrá jarní kůra co říkáte!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika