Bakopa monnieri



vrana1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (171) - 3.110 (?)
27.7.2016 20:02

Něco takového přece potřebuje každý! Firmy, které prodávají doplnky výživy ji prodávají za horentní ceny. Koupil jsem si v zahradnictví bacopa s růžovými kvítky.Zjistil jsem, že tuto rostlinu silně napadá molice.Nařízkoval jsem si ji, abych jí měl příští rok do čaje dostatek. Je to bomba.Každý si to může prostudovat na internetu.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
vrana1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (171) - 6.219 (?), 18.7.2016 16:08, zobrazeno: 2806x

Tato bylinka je hodně důležitá, zvláště pro starší. Zlepšuje vnímání, zvyšuje inteligenci. Řadí ji mezi nootropika.Na jaře bývá k dostání v květinářstvích.Má bílé ozdobné kvítky, vyskytují se formy s většími kvítky i s menšími. Při jejím užívání/jako čaj/ si lépe užijete života.Zlepšuje i paměť
Můžeme ji pěstovat sami.Touto dobou i dříve od června ji nařízkujeme.
účinek je rychlý, do hodiny.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vrana1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (171) - 3.110 (?), 27.7.2016 20:02

Něco takového přece potřebuje každý! Firmy, které prodávají doplnky výživy ji prodávají za horentní ceny. Koupil jsem si v zahradnictví bacopa s růžovými kvítky.Zjistil jsem, že tuto rostlinu silně napadá molice.Nařízkoval jsem si ji, abych jí měl příští rok do čaje dostatek. Je to bomba.Každý si to může prostudovat na internetu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika