Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

jJá mám kustovnici na zahrádce už asi pátým rokem, plodi mi krásně, celý podzim každý druhý den sbírám červené plody a suším je v sušičce a celou zimu mám co zobat.Koupila jsem si sušené plody ve zdravé víživě v obchodě a jednu hrozinku jsem roztrhla a semínka pomocí párátka nasadila do dvou květináčků tak po deseti do písku.Dala pod igelitový sáček a vlhčila jsem rozprašovačem.Za pár dní mi některé vzešly, Rostlinky jsem rozsadila do květináčků s hlínou zakoupenou na pikýrování  ,pár mi jich zahynulo, ale některé zesilily a krásně rostly. Přes zimu jsem je nechala za oknem v chladnější mistnosti, zalévala jsem je dolu do misky a na jaře nasadila do prostřed zahrádky nejsilnější dvě rostlinky tak 20 cm od sebe, když začaly růst, přidala jsem k nim trochu hrabanky z lesa a zalévala.Rozrostly se krásně, trošku přihnojím granulovaným hovězím hnojem na jaře.Přivázala jsem je lehce k vysokému kůlu a vyhánějí dlouhé šlahouny až na zem je to takový veliký dešník jak rostou do kola ty šlahouny.a už mi krásně kvete fijalovými drobnými kvítky.Tak snad zas něco sklidím.Zdraví a přeje ůspěšné pěstováná Mája.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika