Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zakoupil jsem kustovnici na výstavě Zahrada východních čech v Častolovicích za cca 60 Kč. Byla veliká asi 12 cm a zasadil jsem ji ještě ten den co jsem ji koupil do nepříliš bohaté půdy a za poměrně nízkých denních teplot. Kustovnice shodila těch asi 5 lístků co měla a krásně zaschla. Říkal jsem si ať se děje vůle přírody. Po zimě vypadala rostlina opravdu velmi bědně, ale nechal jsem to tak. Z jara se najednou objevily malé zelinkavé pupínky a Kustovnice začala startovat. V červenci už měla asi 140 cm a byla dost rozkošatělá. Krásně modrofialově kvete a má spoustu malinkých kvítků, které aĺe dost zasichají. Celkem jsem měl zatím to je 28.září slovy tři červenooranžové plody, které byly sladké s nepatrně trpkým ocáskem, ale opravdu jen nepatrně.Takže to jde. Ať se i vám daří.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika