Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Varuji tímto příznivce přírodní léčby a zahrádkáře - nevysazujte nikdy meduňku na záhon jen tak volně. Vždy ji ohraničte nějakou nepropustnou přepážkou. Je to totiž šílený plevel. Během dvou let, kdy jsem ji přesadil z malého květináčku na záhon a nemohl se z pracovních důvodů věnovat zahrádce, mi tato potvora zaplevelila záhon o rozměru 3 x 4,5 m a zadusila na něm vše (i ostatní plevel). Musel jsem pak vše vyrýpat, vybrat všechny zbytky rostliny i s kořínky, naházet toto na hromadu, nechat vyschnout a spálit. Jinak se jí nezbavíte. Stačí i centimetrový zbyteček a už zase bují. Je to, jako byste si na zahradu naseli kopřivy. DĚS!!! Proto meduňku na zahradu už nikdy! Jedině tak do příkopu u cesty a i tam ji hlídat a stříhat před odkvětem - jinak máte smůlu - meduňková džungle Vás nemine. Věřte nebo ne - je to čistá pravda a krutě zaplacená zkušenost - záda bolavá z likvidace této noční můry Vám meduňka nevyléčí a na uklidnění je lepší doušek něčeho ostřejšího.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika