Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Je zdánlivě paradoxní, že váš rozmarýn venku přežil tři mrazivé zimy a dál už pak ne. (Mimochodem ten můj letos poprvé a celkem úspěšně přečkal zimu venku na zahrádce - je starý asi 8 let. Přesadil jsem jej v červenci do záhonu - bez květináče, v listopadu dvojmo překryl bílou netkanou textílií a obložil chvojím. Dnes 3.3. jsem z něj všechno sundal.) Rozmarýn prý ve volné půdě rád zapouští kořeny docela hluboko do země. To by snad mělo mít nemalý vliv také na schopnost termoregulace rostliny. Nebyly třeba důvodem úhynu vašeho rozmarýnu jeho marná "instinktivní" snaha o růst kořenů a následný stres? Takě při pěstování v interiéru se prý má rozmarýn čas od času přesadit do většího květináče právě i kvůli rozrůstání/ nabývání kořenů. P.E.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika