Vodní gril



Stránky: 1,  2   
host - 204.208 (?) 
2.8.2007 8:15, zobrazeno: 30117x

Dočetla jsem se, že úplnou novinkou v grilování je vodní gril (zahradní gril s vodní lázní). Máte ho někdo? A jaké s ním máte zkušenosti? Děkuji - Daniela.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 90.4 (?), 18.11.2007 13:06
Je to něco super... mám ho už rok a vše co se v něm dělá má jinou jemnější chuť a není vysušené... doporučuji už jenom kvůli tomu že se nemusí tak topit a může se to dělat pomalu celý den, tak odpadá starost pořád udržovat teplotu a přikládat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 18.11.2007 15:54

To je príma, že se ozval aspoň jeden človíček - moc děkuji. Nemáte náhodou fotku?   Díky Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jarda.si - (1) - 214.65 (?), 27.1.2008 21:36

Prosil bych o pár fotek vodního grilu... děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 208.87 (?), 28.1.2008 9:28

Dobrý den, také mě zaujal vodní gril - Zahradní gril s vodní lázní. Je to zajímavé. Anna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 125.240 (?), 5.5.2008 1:12

O tento gril mám zájem, ale než tuto koupi uskutečním, ráda bych uvítala nějaký příspěvek od vás, kteří jste už na tomto grilu grilovali.Abychom se bavili o stejném grilu, podívejte se prosím nejdříve na webovou stránku... byly již nějaké příspěvky, které se tomuto grilu nepodobaly.Je maso opravdu jen jako dušené, neobrací se... topit dřevem je lepsí než dřevěným uhlím???Někdo tady psal, že maso kůrčičku má... tak jak je to tedy... má či nemá!?Kdo ho má, udělali jste dobře, že máte ten a né onen?Hodně otázek, ale udělejte v tom prosím jasno.Zdá se, že tento gril není mezi zahradkáři moc rozšířený.Děkuji předem za odpovědi.Jana 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 142.226 (?), 16.5.2008 15:41

Vodní gril má již třetí rok jsem s ním velice zpokojen.Za největší výhodu považuji možnost nakládat maso do jakékoli marinády u nás oblíbená např.směs koření + zakysaná smetana, marináda totiž pokud ukápne tak pouze do vodní lázně a nehrozí žádné připalování až hoření jak uklasických grilů, mám vyzkoušeno ovoce, zeleninu, ryby, drůbež,uzeniny atd.děti na něm s oblibou opékají rohlíky nejsou černé ale jako čerstvé z pekárny mohu jen doporučit. Aleš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 80.39 (?), 19.5.2008 9:35

Příspěvky, které tady čtu na téma vodní gril, mi trochu zavánějí rukopisem prodejce. Je zde někdo skutečně nezaujatý, který ve vodním grilu griloval?
    Proč to píšu. Dřív jsem griloval na otevřeném grilu - trvalo to dlouho, ale maso bylo voňavé s kůrčičkou. Nyní mám nový, podobný, ale s plechovým poklopem. Maso je hotové pochopitelně dřív, poklop odráží IČ záření a zadržuje teplo, kouř, případně páru z masa. Ale o kůrce se dá hovořit stěží, a i ta vůně je přeci jen menší. Ve vodním grilu musí být,  rozdíl ještě větší, podle mě nejde o grilování, nýbrž uzení horkou párou.  Rád se nechám poučit o opaku, ale někým kdo si gril koupil, nikoli, kdo jej prodává. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 97.202 (?), 8.1.2009 11:34

Můžu všechny ubezpečit že je to pravda.Gril jsem si vyrobil podle originálu a požíváme ho i v zimě, tak se nebojte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 94.12 (?), 8.1.2009 16:10

Přes počáteční nedůvěru jsem si jej koupil a příjemně mě překvapil. Grilování je snadné, rychlé a maso chutná. Tedy, na to, že jde o trochu svařeného plechu, by mohl být levnější. Ale je to asi jeden z mála výrobků, co nebyl vyrobený v Číně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika