Vhodnost dřeva z ořechu na uzeni



honza1712 - (1) - 233.99 (?) 
19.11.2011 12:42, zobrazeno: 24211x

Chci se zeptat zda je dřevo z očechu vhodne k uzeni někde uvaději že ano a jinde že ne.Poradi mi někdo? Předem děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 212.18 (?), 20.11.2011 9:10

Dobry den.Ja bych dřevo s ořechu nedoporučoval protože je hořke a kdyby Jste s tím udil tak ta hořkost Vám vleze do masa, a maso je nepoživatelne.Ja udim ovocným dřevem a když neni tak je také dobra olše.S pozdravem František.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
pepa kot - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (385) - 64.250 (?), 20.11.2011 9:18

Děda, řezník by mi poradil podle toho co udíte. (švestka, buk,dub), ale ořech nevím.Do lesa bylo blízko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.4 (?), 20.11.2011 11:36

Není vhodné udit jedním druhem dřeva, ale směsí.Obvyklý poměr je 90% tvrdého dřeva a 10%měkkého.Základ je dub a buk.Doplníme olší, jasanem, javorem, habrem, jilmem, topolem, břízou-bez kůry.Z ovocných švestka, jabloň hrušeň,višeň.Doporučuje se výhradně dřevo listnáčů, to platí i o pilinách... tolik literatura, ořech bych tam nedával, táta udil švestkou, bukem a smrkem a smrku bylo i více než tvrdého dřeva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 21.11.2011 9:17

Měkkému dřevu bych se raději vyhnul, jehličnatému obloukem. Použít se dají olše, vrba, ale jen při nedostatku tvrdého.  Sehnat si pár polen buku či ovocného dřeva se v porovnání s cenou masa vyplatí.
    Nevidím žádný problém udit jedním druhem dřeva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.43 (?), 21.11.2011 19:56

Včera jsem si říkal, že tady napíšu svá moudra, ale nakonec jsem si řekl, že nemá smysl se tím zaobírat. Pan Vysloužil slušně napsal to, co já bych tak hezky nenapsal. Udit ořechem nebo smrkem, to by mě (a doufám že v tom nejsem sám) nenapadlo. To už by možná stály za zkoušku ořechové slupky...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 21.11.2011 20:20

A co osika, té je na horách všude plno?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 221.214 (?), 21.11.2011 20:31

Jedna moudrost říká (psal to tuším Ota Pavel ve Zlatých úhořích): udí se tím, co kvete bíle. Docela to vychází.

používám buk, dub, dřevo z ovocných stromů, jasan, vždy co nejlépe vysušené, i když je někdy někdy polévám kvůli utlumení ohně, nebo když se bojím přílišného vysušení masa. Proč experimentovat s ořechem, když určitě není problém sehnat osvědčené  druhy. Jehličnany nikdy - jako kluk jsem vařil v hrnci odřezky syrové borovice a byl jsem překvapen, kolik terpentýnu a jiných olejů zůstalo potom na hladině. To všechno by šlo do masa.  To již nejsou experimenty, ale hazard.  Jestli ale tatínek vlastní jatky, tak   s chutí do toho  :-)))

Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika