Stavba udírny s grilem svépomocí



host - 255.24 (?)
15.12.2009 9:41

dobrý den. vaše stavba udírny je moc hezká.bylo by možné vložit nějaké informace ohledně stavby rozměrů a postupů jak jste to stavěl? chci si taky na jaře něco postavit a varianta co jste udělal vy se přesně hodí ke mě do rohu zahrady kde mám ohniště. předem děkuji frenky79@seznam.cz hezký f.pázner

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                  
vandovi - (4) - 49.109 (?), 29.4.2010 8:45

A takto to vypadá v klidu, máme tam natáhlou vodu i elektriku, takže se jen sedí jí a pije, manžel dostal vloni chlazení s kompresorem a ted dodělává opékač na selátko, tak snad už nám nebude nic chybět?)))

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
pergola - (1) - 192.223 (?), 16.5.2010 17:28

Dobrý den, také se připravuji na stavbu udírny s grilem: A kouknul jsem na Vaší stavbu, a moc je mě líbila je moc pěkné.Mohu Vás poprosit o rozměr a jak máte řešený kouřovad do udírny, popř.nějaké foto.Moc děkuji. S pozdravem J.Hančil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vandovi - (4) - 49.109 (?), 19.5.2010 13:11

Dobrý den, jsem ráda, že stavba manžela Vás zaujala a líbí se.Nikdy jsmekrb neměřili, takže je umístěn v pergole, která má cca 4x5m, plánky žádné nejsou, vše si stavěl muž dle momentálních nápadů a náčrtů, ale nejste první kdo se ptá, tak už vím kolik cihel bylo potřeba,472ks červených-jopek- a 50ks šamotek na oblouk a výstupy pod ním, vnitřek ohniště je ze starých šamotů z aku kamen, jinak z ohniště vpravo dole vede nerez roura o půměru 180mm, dlouhá 1,7m, v udírně nad krbovým ohništěm je železná klapka 30x15cm, která se zavře, když se udí, viz foto

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
první uzení
první uzení
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 255.24 (?), 15.12.2009 9:41

dobrý den. vaše stavba udírny je moc hezká.bylo by možné vložit nějaké informace ohledně stavby rozměrů a postupů jak jste to stavěl? chci si taky na jaře něco postavit a varianta co jste udělal vy se přesně hodí ke mě do rohu zahrady kde mám ohniště. předem děkuji frenky79@seznam.cz hezký f.pázner

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 174.121 (?), 7.2.2011 8:07

Martine je to supr, opravdu kvalitní práce, děkuji za zveřejnění.Jsem naprostý laik ale podle Vašeho návrhu a dostupné dokumentace to na jaře také zkusím. Jenom jsem Vás chtěl poprosit o malou radu. Co jste použil na spojení cihel jenom šamotovou nebo obyčejnou maltu a jak jste docílil přesných spár mezi jednotlyvými cihlami?Děkuji mnohokrát. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Ala1970 - (8) - 2.225 (?), 3.12.2014 9:47

To vypadá moc hezky!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 20.178 (?), 16.5.2023 12:20

Moc pěkné.Bylo by možné požádat aspoň o malý náčrtek s mírama a jak kouřovod je řešen? Děkuji.Melodick@email.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
fpepek - (1) - 144.194 (?), 5.9.2009 15:23

Dobry den,

letos jsme se rozhodli, ze si postavime na zahrade krb s uzakem. Dlouho jsme premysleli, jestli si tuto sestavu koupime nebo se do stavby pustime sami. Nakonec jsme u sousedu okoukali zajimave resenou stavbu a to rozhodlo. Dobre se na nem griluje a uzene vyrobky nemaji chybu - zatim jsme udili syr a kureci stehna. Bylo to moc dobre.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
charlesss - (5) - 146.18 (?), 6.1.2010 16:21

koukám pořád víc a víc příspěvku fakt supr všechny chválííím

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 128.44 (?), 6.1.2010 18:59

Kdyby se Vam chtelo a mel jste naladu, mohl byste to jeste nekolikrat vyfotit a do tech obrazku nakreslit orientacni koty. Spousta ctenaru by to uvitala. Dulezity je detail topeniste a propojeni do udirny a kostrukce te desky, ostatni se da nejak odvodit z rozmeru cihly

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika