Stavba udírny na jedno použití



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?) 
17.12.2009 12:48

Genialita jednoduchosti, to se musí uznat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
Juraj2 - (3) - 231.226 (?), 17.12.2009 13:21

tiež pripojim

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Juraj2 - (3) - 231.226 (?), 17.12.2009 13:25

snáď už to prejde,....krabica od starého počítača....vnútri strešná taška aby bol slabý ťah...hliníkový tác na okap....celá skadačka je v šope a používa sa pár krát do roka....Juraj

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mn.bl - (16) - 156.69 (?), 29.7.2010 22:02

Tak jsem tady po roce znova, chystáme se zase na uzení v naší udírně na jedno použití :-) Letos budou i klobásky.Dneska jsme je dělali, plnili do střev.Mám pouze dotaz, když jsme udělali klobásky, nacpali do střev, jak je máme skladovat?Aby se jakoby proležili, máme je v ledničce v lavóru, přikrytý potravinářskou fólií.Nevím, jestli je to takhle správně, aby střívka moc neuschla, aby se nám to při vkládání do udírny nepotrhalo.Poradíte mi prosím?     Ps: Počítám je udit tak 8 hodin, myslíte,že to bude stačit?Masíčko budeme dělat až druhý den :-)Díky M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jezevec22 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (58) - 242.101 (?), 30.7.2010 7:53

Klobásy narážím večer a přes noc skladuji v lednici také přikryté potravinářskou fólií. Doba uzení záleží na teplotě kouře - pokud bude uzeno teplým kouřem okolo 70 stupňů je 8 hodin + - dostačující.  To poznáte ochutnáním nejlépe vychladlého vzorku .  Pokud budete udit studeným kouřem do 30 stupňů jsou klobásky trvanlivější, jsou však i "žužlavější" a budete je udit třeba 2 dny. V některých receptech se uvádí doba uzení 2 nebo 4 hodiny - toto považuji za sci fi, respektive za tuto dobu se skutečně klobásy dají upéct v udírně zvýšenou teplotou, nejsou to však již klobásy UZENÉ. Až se Vám budou líbit (po 6 - 8 hodinách), ochutnejte a sám posoudíte, zda ještě udit, či zda máte Vaši výrobu hotovou. Přeji dobré klobásky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 61.6 (?), 30.7.2010 8:38

Není-li vyloženě teplo a maso je dostatečně čerstvé, je možné večer naražené klobásy nechat do rána zavěšenéí na hůlkách v chladné místnosti. Beztak by se měly před uzením zahřát alespoň na pokojovou teplotu, aby se po vložení do udírny neorosily.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mn.bl - (16) - 156.69 (?), 30.7.2010 15:16

nojo, ale já už mám ty klobásy hotový, a udit je budu v pondělí ráno.Známý mi to takhle poradil, aby se jakoby uležely, ale já se bojím aby hlavně do toho pondělka vydržely.Jak je mám skladovat?Stačí tak jak jsem psal v předchozím příspěvku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 61.6 (?), 30.7.2010 15:27

To je dost dlouhá doba. Střeva i v lednici trochu "osliznou". Jistě je lepší - než venku -  je nechat v lednici a pokud možno tak, aby neleřely klobásy příliš na sobě. Svojí vahou a permeabilitou střevna by se z nich vytlačila část šťávy.
  Příště bych ale v lednici nechal odležet jen nasolené maso nakrájené na kostky. Vůbec nic se nestane, když střeva narazíte až těsně před uzením.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.45 (?), 30.7.2010 15:41

Teda vy tady tak provokujete, nešlo by udělat názorný dvoudenní seminář od výroby po konzumaci? Já bohužel udírnu nemám.     I.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.149 (?), 30.7.2010 16:44

souhlasím, je lepší nechat v lednici směs a střeva narazit až před uzením.

F.O.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika