Používáte někdo grilovací desku?



host - 190.39 (?)
2.3.2019 12:58

Dobrý den

Budujeme terasu a zvažuji, jaký gril pořídit. Máme klasický gril na dřevěné uhlí, ale touto cestou jít nechceme. Logicky zvažujeme plynový gril, ale napadlo mě použít grilovací desku.

Podobné desky se používají primárně v gastro kuchyních a předpokládám, že jsou ideální na burgery, zeleninum ale ani klasické maso a ryby by nemusely být špatné.

Odpadá atmosféra klasického grilování, ale připadá mi to mnohem praktičtější. Mohu koupit i klasický plynový gril a řešit tálem, ale nenapadá mě proč. Nepoužíváte někdo?


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 190.39 (?), 2.3.2019 12:58, zobrazeno: 3291x

Dobrý den

Budujeme terasu a zvažuji, jaký gril pořídit. Máme klasický gril na dřevěné uhlí, ale touto cestou jít nechceme. Logicky zvažujeme plynový gril, ale napadlo mě použít grilovací desku.

Podobné desky se používají primárně v gastro kuchyních a předpokládám, že jsou ideální na burgery, zeleninum ale ani klasické maso a ryby by nemusely být špatné.

Odpadá atmosféra klasického grilování, ale připadá mi to mnohem praktičtější. Mohu koupit i klasický plynový gril a řešit tálem, ale nenapadá mě proč. Nepoužíváte někdo?


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 112.16 (?), 2.3.2019 14:41

Užívám elektrický gril - hliník pokrytý teflonem, vpravo silný výkon - maso, nalevo malý - zelenina a udržení pokrmu teplého. Nastavení termostatem, griluji většinou na stupeň 4, je ještě 5-ka, ale je velmi teplá-rychlá. Značka grilu Fafor, tvar obdélník. Jsem s ním spokojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 234.248 (?), 2.3.2019 14:53

Pokud zvažujete desku... zkuste rovnou kontaktní gril, práce je výrazně rychlejší a jako desku lze použít také... asi nej cena /výkon je Catler tj. do 10 tis. Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 190.39 (?), 2.3.2019 20:02

Zdravím

Kontaktní gril v domácnosti používáme. Nejedná se o nejlevnější kus z tržnice a na některé věci je výborný. Například na burgery, nebo grilování masa ale není úplně vhodný. Možná tak jen nechat otevřený a jen grilovat na spodní desce, ale po zavření z burgerů vytéká šťáva a nikam se neodpařuje, takže jakoby maso vlhne a nevytvoří se žádná kůrčička

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika