Ma zmysel kupovať weber? Existuju lacnejšie



Stránky: 1,  2   
host - 217.145 (?) 
14.5.2011 23:43, zobrazeno: 15569x

ma zmysel kupovať weber?, existuju lacnejšie a zdá sa takmer identické grily. Za´weber niekolko tisíc, za inú noname značku niekoľko stoviek. Alebo je rozdieľ v kvalite?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
m@rten - (40) - 140.21 (?), 15.5.2011 0:14
Těžká rada. Taky sem přemítal a koupil rovnou Weber a je to paráda. U Weberu je jistota u noname nevím-nemám. Další gril plynový je taky Weber a jsem znovu nadšený, ale nemám s čím porovnávat...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 4.48 (?), 15.5.2011 9:04

tohle téma jsem tu řešil už před pár lety a zejména loni, to jsem přecházel z klasického grilu na gril plynový

závěr: nic jiného než Weber bych už nekoupil...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 217.149 (?), 15.5.2011 11:47

plynovy ok. Ja som mal na mysly skutocne najjednoduhsi typ. Lavor s poklopom v nom mriezka na nozickach s koleckami. Hore dole nastavitelny otvor na vzduch. Takyto weber je nasobne drahsi ako noname takmer identicke napodobeniny. Co ma weber lepsie. Material, vypracovanie, pevnejsie, presnejsie?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 1.249 (?), 18.5.2011 10:15

Jediné co má Weber lepší, je podle mne právě ten nápis Weber, který stojí nejvíc. Před dvěma lety jsem koupil kotlový gril Weber za cca 2500,- a musím konstatovat, že dosluhuje. Rošt propálený, šroub co drží klapku sání vzduchu se rotpadl na prach. Prostě je to stejnej šunt, jako gri ze supermarketu za 500,-  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 218.1 (?), 19.5.2011 21:50

my koupili weber na dřevěné uhlí za 5300 a jsme s ním velice spokojeni, s kvalitou provedení prostě sevším. Náhražky typu do 700kč jsou nanic... tak na 1-2 sezóny max... To jste teda zrovna koupil nejspíše nějaký šunt, u kvalitního se nemůže stát, aby se propálil rošt natož za dva roky... my bychom s rodinou neměnily...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 1.249 (?), 3.6.2011 12:11

Já vím, že jsem koupil šunt. Šunt Weber Compact Kettle 47

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 253.46 (?), 3.6.2011 12:54
divný, my jej máme 4 roky, používáme brikety a je stále naprosto v pořádku. jen špinavý z vrchu :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.211 (?), 25.1.2012 9:21

ahoj, já jsem měl již dva grily Weber, nejdříve klasický gril na dřevěné uhlí, s kterým jsme si užili čtyči grilovací sezony. Jelikož grilujeme prakticky každý víkend, za čas nás nebavilo rozdělávání ohně a tak jsme se rozhodli zakoupit plynový gril. S ním již jsme maximálně spokojení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 86.111 (?), 25.1.2012 9:51

To zase mne na tom grilování nejvíc baví to rozdělávání ohně. Mít plynový, tak bych si ymslel, že to už je tak nastejno, jako když si to upeču doma v troubě, ta má taky funkci grilování.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika