Ktery Weber vybrat



djgas - (5) - 157.2 (?) 
17.5.2013 23:25, zobrazeno: 5340x
Zdravim, potrebuji pomoc s vyberem noveho grilu, jsem.Na 70% rozhodnut pro klasicky gril na drevene uhli, ale nevim kter vbrat zda one touch premium nebo one touch original, rozdil je jen v popelnicich nebo je jeste jin duvod pro dvojnasobnou cenu?zajimaly by me uzitne hodnoty... predediky za pomoc...
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 167.53 (?), 18.5.2013 7:34

Prostudujte si toto téma, myslím že ten plynový zvážíte :) sám ho mám myslím už tři roky a neměnil bych ani vteřinu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 157.2 (?), 18.5.2013 8:11
Toto tema mam prostudovane, ale ty ceny jsou mimo me hranice a od znacky weber bych nerad upoustel...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jiricekc - (30) - 67.214 (?), 18.5.2013 10:21

Zalezi jak casto chcete grilovat. Pokud casto (3-4x do tydne), pak verte, ze casem skoncite u plynoveho. Je ale fakt, ze u steaku je uhli znat... ne ze by z plynoveho nebyl dobry, ale rozdil tam je. 

Je dobre mit gril s horakem/plotnou na strane. No a znacka? Weber je Weber, ale ceny v CR jsou nechutne - u nekterych i vic nez 2x drazsi oproti zahranici. 

Preji stastnou ruku pri vyberu. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 167.53 (?), 18.5.2013 12:45

pokud na uhlí, tak pak tedy jedině kotlíkový typ jež umožňuje i nepřímé grilování, to je supr věc

vesměs jsou rozdíly ve velikosti a nebo pak ve způsobu např. zachycení a vynášení popela, atd... to už ale není tak zásadní a může to znamenat klidně tisícovku navíc, takže pokud je rozpočet napjatý tak to neřešte

teď jsem na to koukal, klidně kupte ten základní gril Compact Kettle

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
djgas - (5) - 157.2 (?), 19.5.2013 20:46
Dekuji za rady, tak jsem udelal kompromis a koupil jsem zlaty stred-One touch original 47, jen trochu bojuji s tplotami, nedari se mi jej rozpalit na vice jak 200st. a po pridani masa klesne teplota na 150-170st. a vic to rozpalit nejde..musim si o tom neco nacist, nevim jk velky vliv bude mit druh briket, apod... popr.prace s priverami vzduchu?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika