Jak topit při uzení



Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 214.234 (?) 
25.1.2009 17:53, zobrazeno: 16035x

Mám dřevěnou udírnu ze smrkových palubek vysokou 1 m, šířka a hloubka je 0.5m. Topeniště je s udírnou spojené 2 m dlouhým kanálkem v zemi, kanálek je s plechových rour o průměru 15 cm. V topeništi topím tak, že po roztopení tam hoří či doutná jeden nerozštípnutý jabloňový kuláč s kůrou o průměru nejméně 15-20 cm. Pokud potřebuji v udírně zvýšit teplotu tak přihodím ještě kuláč o průměru tak 10 cm.  Rád bych věděl jak a čím topíte vy.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Piston - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (57) - 215.208 (?), 25.1.2009 17:58

Mám také dřevěnou udírnu s delším kouřovým kanálem, jen je o něco větší. Ideálně tam futruju bukové dřevo, ale v podstatě může být jakékoli listnaté,  dobře vyschlé dřevo. Jabloň, hruška, švestka, třešeň... ovocné stromy jsou po ruce, jen je nechat dobře proschnout.  Kůru raději sundávám, zas taková práce navíc to není.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 94.12 (?), 25.1.2009 23:16

Podobně. V zimě topím bukem, dubem (buďto nemám chuť nebo hořké maso není), jasanem, dávají víc tepla.  V létě ovocným (jabloň, švestka, třešeň). Kůru jsem loupat přestal, rozdíly jsem neviděl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika