Grilování v popelnici



host - 125.41 (?) 
22.8.2009 19:07, zobrazeno: 24287x

zdravím,

před časem jsem viděl grilovat sele v železné přepravní bedně, chtěl bych něco podobného zkusit v plechové popelnici / kontejneru /. Máte s tím někdo zkušenost? jedná se mi o zadní topení a úpravu otevírání:

Děkuji Tom

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 61.6 (?), 23.8.2009 12:58

Pekli jsme sele v upraveném důlním vozíku. Zsdá se mi, že běžný kontejner je zbytečně velký a vyroben z příliš tenkého plechu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?), 23.8.2009 22:10

viděl jsem to v praxi (u slovenských bratří) :-))

žádné zvláštní úpravy, dole pouze štěrbinový otvor s plechem "dvířky na horizontálním pantu - šroubem se dala štěrbina postupně otevirat, nad štěrbinou byl jednoduchý rošt na uhlí-měl jsem neodbytný pocit, že se jednalo o boky znárodněných nákupních vozíků :-)))  napříč kontejnerem byl vložitelný vlastní otočný gril. a na něm celé prase.

Vypadalo to legračně, ale fungovalo to skvěle, peklo se při zataženém víku. Peklo to rychleji a maso nebylo spálené.

Takový trochu větší kotlový gril :---)))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 221.166 (?), 7.9.2009 15:06

zdravím,

také jsem to viděl. Byl to klasická popelnice (kontejner). Ze začátku to vypadalo úsměvně, ale fungovalo to bezvadně.

Ještě dotaz: sháním nějaký plány grilu na sele... podělí se se mnou někdo... Předem děkuji

(juchytil@atlas.cz)

Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
libormi - (6) - 35.206 (?), 5.2.2010 10:58

Mame neco podobneho

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
budka83 - (2) - 213.98 (?), 24.6.2012 11:18

ja to mam vyřešeno takhle a nema to chybu a ty brambory pod tim to je delikatesa všechno kape do nich je to mnamka





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika