Co napíchnout na rožeň?



Venkovan - (3) - 135.212 (?) 
23.7.2010 7:54, zobrazeno: 12411x

Zdravím všechny kolegy masaře!

Grilovací sezóna je v plném proudu, rožeň se točí co chvíli, ale nějak mi došla inspirace, co ještě by se dalo nabodnout. Zatím jsem se pouštěl v podstatě jen do vyzkoušené klasiky - kuře, krůta, různé kousky vepře, špízy... a tak pořád dokola.
Chtěl bych zkusit něco nového, měli byste nějaké tipy, nejlépe i s receptem? Rád bych kupříkladu zkusil ovečku, zajímalo by mě taky, jak by na rožni dopadlo třeba hovězí nebo zvěřina.

Díky.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 148.87 (?), 18.4.2011 9:27
Na rožeň je nejlepší nutrie.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 18.4.2011 14:25

Řekl bych, že hovězí a zvěřina budou na rožni tuhé. Zkoušel jsem jen hovězí na grilu. Samozřejmě, svíčková jde snadno, ale myslím, že cena je příliš vysoká a oproti třeba vepřové krkovici ten výsledek o mnoho lepší nebyl. 
    Zkuste se orientovat na různé druhy ryb, nabídka je velmi široká a riziko tuhého masa odpadá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 225.45 (?), 18.4.2011 16:08

ja si necham ve vyrobne vyudit selatko nebo jen kytu a ta pak na rozni nema chybu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 35.114 (?), 20.4.2011 15:22

Kupujeme předuzenou krůtu (cca 16 kg a je chuťově lepší než čuník. Pak už jen na grilu vlastně prohříváme. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika