Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravim všechny příznivce uzení a pochutin z kouře. Jelikož si chci vyzkoušet vyudit klobásky, věnoval jsem hledání vhodného receptu, který by zaujal mé chuťové buňky, několik hodin hledání a čtení receptů na netu. (ne za jeden den) Dospěl jsem bohužel k závěru, že se zde opakují stále jedny a ty samé recepty dokola. Jsou asi 4 a v každém druhém příspěvku jsou publikovány jako "vlastní receptura".  Netvrdím, že jsou špatné, ale nějak postrádám rozmanitost. Považuji české kuchaře a "jídlotvůrce" za nejlepší na světě a je mi trochu líto, že neprezentují své recepty třeba zrovna na tomto webu. Chápu, že se nikomu nechce vyzrazovat zrovna svou recepturu, ale na druhou stranu co tím ztratíte, pokud Vás to neživí. A zase na druhou stranu, musí být přeci pro každého příjemné, když se na druhém konci republiky potká s člověkem, který tvrdí, že vyrábí nejlepší klobásy ve vesnici a dělá je podle receptu třeba pana Nováka. Je to jen návrh a samozřejmě ctím vaše výrobní tajemství, ale proč se nad tím nezamyslet a nepodělit se o tu dobrotu s ostatními?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika