Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jsem neoddolal a rozhodl se do této diskuse též přispět svými skromnými poznatky. Vodní gril mám již tři roky. Koupil jsem jej i s dopravou za cca 1600, - Kč. Je vyroben z normálního černého ocelového plechu a v kopuli má též teploměr. Je uzpůsoben i na uzení, ale ktomu jsem se ještě nepropracoval. S grilem jsem naprosto spokojen a k normálním grilům bych se již nevrátil. Masíčko je nádherně šťavnaté, dobře propečené s bezvadnou kůrčičkou. V poslední době jsem ale vyzkoušel nové palivo. Jedná se o kokosové brikety. No prostě něco vynikajícího. Perfektně hoří, pravidelný žár a velmi dlouhá výdrž. Jedno naložení vydrží minimálně čtyři hodiny. Další výhodou je minimální kouřivost a tím i obtěžování sousedů kolem. Doporučuji vyzkoušet, fakt suprovka.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika