Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ten strop jsem tam pridal kvuli tahu, proste mi prislo, ze vsechno teplo jde sofort pryc. Takto jeste druhy den po uzeni je uvnitr jeste porad 20 st. Ta skrtici klapka je original, ona ten komin uplne tesne neuzavira.

Ten princip je na obrazku, jestli z toho bude nekdo moudrej Ten spodni strop je cca 6 cm pod betonovym a kour jej obteka kolem. Mohu jej utesnit uplne a udelat v nem jen oteviraci klapky, jen mam zase dojem ze se to bude ohrivat moc. Ted mam nalozeno, uvidime co to udela kdyz zatopim jen tou tresni, tu jsem ale porazil tento tyden, tak o nejakem vyschnuti nemuze byt rec. Vyschlou tresni mam zahrabanou pod dubem, nevim kde, kdyz jsem skladal dub netusil jsem ze budu stavet udirnu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika